Acil para lazım nereden bulurum diyorsanız…

Teknolojinin hızla gelişmesi ile ihtiyaçlarımız da artmaya başladı. Eskiden sıradan bir cep telefonu ile idare edebiliyorduk. Şimdi artık akıllı telefonlar, tabletler, dijital kameralar, yeni bir bilgisayar ya da TV ihtiyaç haline gelmiş durumdadır. Bir teknoloji marketine gidip hayallerinizin telefonunun geldiğini görüyorsunuz, ancak alacak yeterince nakitiniz yok. İşte acil para lazım olan durumlardan bir tanesi. Artık kimse birilerine kolay borç da vermiyor.

acil paraTelefonu almanız lazım, karşılştığınız herkese “acil para lazım” diyecek duruma geliyorsunuz. Elinizde “Acil para lazım nereden bulurum” yazılı bir tabela ile bile dolaşmaya hazırsınız. O anda aklınıza parlak bir fikir geliyor ve kararınızı veriyorsunuz; kredi çekeceksiniz. Bu kez de nereye gideceğinizi, nasıl kredi başvurusu yapacağınızı bilmiyorsunuz. Bankalara gidip sıra beklemek, bir sürü bürokratik işlemden geçeceğinizi düşünmek canınızı sıkıyor.

İşte bu durumda BankPozitif’in başlattığı kredi kampanyası imdadınıza yetişiyor. “Oturduğunuz yerden kredi başvurusu” yapmanıza imkan veren bu kredi kampanyasında yapmanız gereken sadece bir formu doldurup başvuru yapmaktır. Bankaya gidip herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmıyor. Evinizden çıkmadan kredibaşvurusu yapabiliyorsunuz.

Fazla söze gerek yok. Buyurun kendiniz inceleyin ve kredi başvurunuzu hemen yapın.

Şimdi kredi başvurusu yapmak için tıklayın

 

Comments

  1. muhammet says:

    Önçelikle Slm bana çok açil 10000 lazım ve faiziyle geri ödeme sartıyla bu pazartesiye kadar açil bulmam lazım bulamazsam eyer çeza evine girme ihtimalim olaçak çok açil lazım lütfen yardımcı olun
    numaram
    0537 344 54 45
    çok açil lütfen yardımcı olun faiziyle ödyeçem işterseniz ödeyeçegime dail imzalı kagıt bile veririm çok açil lazım bu 10000 yani 10 milyar bana

Speak Your Mind

*