Gittigidiyor’dan nasıl para kazanılır?

Gittigidiyor bildiğiniz gibi ülkemizde yaygın kullanılan alıcı ve satıcıları biraraya getiren bir platformdur. Aynı zamanda web sitesi ve blog sahipleri için bir iş ortaklık programı sunmaktadır.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Bu iş ortaklık programına üye olduktan sonra size verilen kodları sitenize ve blogunuza yerleştirerek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

Web sitenizde yayınladığınız GittiGidiyor reklamlarına yapılan her tıklama başına 10 Kr’ye kadar gelir elde edebilirsiniz.

Başlangıçta her site tıklama başına 5 Kr gelir elde eder. Ancak ilerleyen süreçte sitenizin performansı önem kazanır. Çünkü reklamlarınızın dönüşüm oranı arttıkça tıklama başına elde edeceğiniz kazanç da artacaktır.

Raporlar haftalık güncellenecek ve bir haftanın sonunda dönüşüm oranına göre tık ücretiniz belirlenecektir. Reklam Yönetimi sayfanızdan güncel tık ücretinizi öğrenebilirsiniz.

Hesabınızın tık ücreti her URL için ayrı ayrı hesaplanır. Sistem, her bir URL’nin performansını (ciro miktarları, aktif üye kayıtları vb.) değerlendirerek her hafta bir tık ücreti atar. Hesabınızdaki bir sitenin tık ücreti, çok verimsiz olduğu durumlarda 0 olarak atanabilir.

Gittigidiyor'dan nasıl para kazanılır?
İş ortaklığı sistemimizde, dönüşüm oranındaki artışa bağlı olarak kazancın da artırılmasının nedeni, bizimle uzun vadeli çalışmak isteyen siteleri ödüllendirmek ve reklamların uzun süreli yayında kalmasını teşvik etmektir. Ayrıca, ziyaretçi trafiği belirli bir seviyenin üzerindeki sitelere de bu sistem sayesinde daha hızlı kazanç artırma imkanı sunmuş oluyoruz.

Daha detaylı bilgiyi aff.gittigidiyor.com adresinden edinmeniz mümkündür.