Link Satarak Para Kazanma

Neredeyse hiç ilgilenmediğim, ve Alexa değeri vs. kötü olduğu için link satmakta zorlandığım bir sitemi bu sisteme eklemiştim. Ve her ay link satıldığını, Paypal hesabıma ödemenin yapıldığını gördüm. Bundan sonra daha fazla ilgileneceğim.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Sistemden bahsedecek olursam; backlinks kısaca sitelerinden backlink satan kişilerle, siteleri için backlink alan kişilerin buluştuğu bir platformdur. Bir kere sitenizi havuza kaydettikten sonra hiçbirşeye karışmadan backlinkler yayınlanır, kaldırılır ve ödemeniz gönderilir.

Önce ödeme kanıtlarını ekleyeyim:

backlinks.com

 

Backlinks sistemi nasıl çalışır?

Link satışı: Siteye kayıt olup gerekli bilgileri doldurduktan sonra Pagerank değeri olan sitelerinizi sisteme yüklüyorsunuz. Backlinks.com’un size özel verdiği kodu girdikten sonra siteniz havuza eklenmiş oluyor. Backlink almak isteyen kişiler havuzdan sitenizi bulup, beğenirlerse backlink alıyorlar. Bir sonraki ayın ilk 3 iş günü ödemeler Paypal hesabınıza gönderiliyor.

Link alışı: Siteye kayıt olup gerekli bilgileri doldurduktan sonra sistemin havuzuna girip backlink alınabilecek siteleri görebiliyorsunuz. Değerlerini beğendiğiniz sitenin Pagerank’i üzerinden hesaplanan ödemeyi gönderiyorsunuz linkinizi ilgili sitede yayınlanmaya başlıyor.

Alacağım linklere filtre uygulayabiliyor muyum?

Backlink satımında sitenizi sisteme eklerken hangi kategorideki sitelerin sizden backlink alabileceğini belirleyebiliyorsunuz. Backlink alırken istediğiniz kategorilere arama yapabiliyor, siteleri inceleyebiliyorsunuz. Örneğin; sağlık içerikli siteniz var Healthy kategorisinden sitelerin sizden backlink almasını sağlayabilir, Automotive yada Adult kategorisindeki siteleri engelleyebilirsiniz.

Backlinks Affiliate Programı

Backlinks oldukça kazançlı bir Affiliate Programına sahip. Bu programa göre;

Ref’inize sisteme kaydolan ve toplamda $50’lık backlink satın alan kişiden siz tam $100 kazanıyorsunuz. Yine ref’inizle kaydolan ve $5’lık backlink satan kişiden $25 kazanıyorsunuz. Dediğim gibi Affiliate Programı oldukça kazançlı.

Bannera tıklayıp üye olabilirsiniz. Bol kazançlar.

Buy and Sell text links