XTicaret Gerçekten Para Ödüyor mu?

Bu şirketi kullanmaya başladığımda bazı tereddütlerim vardı. Yurtdışında bazı güvenilirliğini kanıtlamış satış ortaklığı siteleri olduğunu biliyordum, ama ülkemiz için satış ortaklığı, yani affiliate olayı henüz yeni bir olay sayılırdı.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Kayıt olduktan sonra ilk iş ürünlerini inceledim ve satış sayılarını da dikkate alarak bazı ürünler için satış orkalığı talebinde bulundum. Daha sonra seçtiğim ürünlerin linklerini önererek satış yapmaya başladım.

Şirketi test edip ödeme yapıp yapmadığını öğrenmek tabii ilk amacım oldu. Şartlarında belirtildiğine göre ayda 2 kez ödeme yapıyordu ve minimum ödeme limitine ulaşında ödemeler banka veya paypal hesabına yollanıyordu.

Söyledikleri şekilde minimum ödeme limitine ulaşınca ödemeyi paypal adresine yolladılar. Aşağıda bu ödemenin dekontu yer alıyor.

xticaret dekontu

Sistemden kısaca bahsetmem gerekirse, üye olduktan sonra ürünleri tanıtarak bu ürünlerin satışından komsiyon alıyorsunuz. Dijital ürünler olduğu gibi bazı bilinen markaların da satış ortaklıklarına baş vurabiliyorsunuz. Hesabınızda minimum 50 TL birikince paranızı paypal veya banka hesabına alıyorsunuz.

Daha fazla detay ve üyelik için tıklayın