Bankkart Combo Maximum Özelliği Var Mı

0
1994
Bankkart Combo Maximum Özelliği Var Mı?

Bilindiği üzere Nisan 2018 itibari ile Ziraat Bankası, tüm kredi kartı ürünlerini tamamen değiştirerek hem banka kartı hem kredi kartı özelliğini tek bir kartta sunduğu Bankkart Combo ürününü tanıttı. Bu yenilikle birlikte milyonlarca Ziraat Bankası müşterisinin kullanmış olduğu kredi veya banka kartı yenilendi. Bu yazımızda sizlere birçok kişinin aklına takıldığı soru olan Bankkart Combo kartta Maximum özelliği var mı sorusuna detaylı bir şekilde yanıt vereceğiz.

Öncelikle belirtmemiz gerekir ki Maximum kart, Türkiye İş Bankası’nın sahibi olduğu bir kredi kartı ürünüdür. Türkiye İş Bankası’nın Ziraat Bankası gibi ülkemizde faaliyet gösteren belli başlı bankalarla anlaşması bulunmakta olup, bu anlaşma ile birlikte Maximum kart ürünlerini farklı bankalar adına da çıkarabilmektedir.

Bankkart Combo Kartta Maximum Özelliği Var Mı?

Bankkart Combo kartlarda Maximum özelliği yoktur. Yani Bankkart Combo, Bankkart Combo Gold veya Bankkart Combo Platinum kart ile yapacağınız veya yapmış olduğunuz harcamalardan Maximum puan yani MaxiPuan kazanamazsınız. Bankkart Combo ödüllendirme olarak ComboLira adını verdiği puanlama sistemini geliştirmiştir.

Ayrıca sadece puanlama olarak değil, sadece Maximum kartlara tanımlanan özel taksit fırsatları, anlaşmalı markalarda olan indirim teklifleri ve diğer fırsatlar Bankkart Combo kartlarda bulunmamaktadır. Bu tür alışverişleriniz için ayrıca Türkiye İş Bankası’ndan Maximum kart başvurusu yapabilirsiniz.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here