Bonus Flaş Çarşamba Katılım Şartları ve Başvurusu

0
791
Bonus Flaş Çarşamba Katılım Şartları ve Başvurusu

Sürekli güncellenen kampanyaları ve harika fırsatları ile bilinen; ülkemizin en çok kullanılan kredi kartı markası olan Garanti Bankası Bonus Card modeli 2018 Ağustos itibari ile çok ses getirecek Flaş Çarşamba kampanyasını duyurdu. Bu yazımızda tüm detayları ile Bonus Flaş Çarşamba başvuru şartları ve kampanyaya katılım bilgileri ile birlikte Flaş Çarşamba kampanya koşulları gibi bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Bilindiği üzere Garanti Bankası, Bonus kartlarla ilgili kampanyalarını müşterilerine daha kolay duyurmak ve ücretsiz bir şekilde katılım sağlayabilmeleri için son üç senedir Bonus Flaş uygulamasını yürürlüğe almıştır. Bonus Flaş Çarşamba kampanyasına katılmak için Garanti Bankası’nın Bonus Flaş uygulamasına giriş yaparak kampanyaya katılım sağlamanız gerekmektedir. Bazı durumlarda ise kampanya tarafınıza otomatik tanımlı olarak gelir. Yani kampanyaya katılmak için herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmayabilir.

Flaş Çarşamba kampanyası adından da anlaşılacağı üzere, haftada sadece bir defa çarşamba günleri düzenlenir. Kampanya her hafta farklı sektörlerde olabilmektedir. Ayrıca her müşteriye de aynı kampanya tanımlanamayabilir. Yani örneğin, size sadece yapı marketlerde yapacağınız harcamalarda indirim veya Bonus kazanımı uygulanırken bazı müşterilere de market harcamalarından bonus kazanım kampanyası tanımlanabiliyor.

Bonus Flaş Çarşamba Katılım Şartları

Flaş Çarşamba kampanyasının katılım koşulları şu şekildedir;

  • Kampanyaya sadece Garanti POS’una sahip olan yani Garanti Bankası üye işyerleri üzerinden yapacağınız harcamalarla katılabiilirsiniz.
  • Flaş Çarşamba kampanyasına sadece Bonus Flaş uygulaması üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.
  • Kampanyaya Garanti Bonus Kartlar, Money Bonus kartlar, Flexi ve Paracard’lar dahildir.
  • Harcama yapmadan önce mutlaka kampanyaya katılmanız gerekmektedir. Eğer kampanyaya katılmadan harcama yaparsanız puan kazanamazsınız.
  • Kampanyaya katılan her müşterinin ilk harcaması geçerlidir.
  • Flaş Çarşamba kampanyasından en fazla 100 TL bonus kazanılabilir.

Bonus Flaş Çarşamba Sıkça Sorulan Sorular

Flaş Çarşamba İnternet Üzerinden Yapılan Harcamalarda Geçerli Mi?
Evet, kampanyaya internet üzerinden yapacağınız sektör harcamaları dahildir.

Flaş Çarşamba Kazanılan Bonuslar Ne Zaman Hesabıma Yüklenir?
Flaş Çarşamba’dan kazanacağınız puanlar kampanyaya katıldıktan yaklaşık 3-4 iş günü sonunda hesabınıza yüklenir.

Flaş Çarşamba Kazanılan Bonusları Son Harcama Tarihi Ne Zaman?
Kampanyada kazanmış olduğunuz bonuslarınızı 1 hafta içerisinde harcayabilirsiniz.

Flaş Çarşamba Kazandığım Bonuslar Silinir Mi?
Evet, son harcama tarihine kadar harcamadığınız Bonuslar kartınızdan silinir.

Gelin hep birlikte güncel Flaş Çarşamba kampanyalarına hep beraber bakalım. (Bu sayfa her hafta çarşamba günü yeni kampanyalar eklenerek güncellenmektedir.)

Bonus Flaş Çarşamba Marketlerde Harcadığın Kadar Bonus Kampanyası

Bu kampanya sadece 29 Ağustos 2018 tarihinde geçerli olan bir kampanyadır. Garanti Bonus üye işyeri olan herhangi bir marketten yapacağınız harcamalardan harcadığınız kadar bonus puan kazanabilirsiniz. Kampanya koşullarına göre kazanabileceğiniz en fazla bonus tutarı 100 TL’dir.

Kampanyadan kazanmış olduğunuz Bonus puanlar 1 Eylül 2018 itibariyle kartınıza yüklenir. Yüklenen Bonus puanlar 1-9 Eylül 2018 tarihleri arasında kullanabilirsiniz. 9 Eylül 2018 saat 23.59’a kadar kullanılmayan puanlar kartınızdan silinecektir.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here