Bonus Kart Akaryakıt Kampanyaları

0
741
Bonus Kart Akaryakıt Kampanyaları

Günümüzde akaryakıt fiyatlarının gittikçe arttığı kaçınılmaz gerçek. Motorlu araç sahibi birçok kişi araçlarına alacakları akaryakıtı en uygun fiyattan veya kampanyalı bir şekilde almak istiyor. Bu makalemizde sizlere en güncel hali ile 2018 Bonus Kart akaryakıt kampanyaları ve Garanti Bonus akaryakıt indirimleri hakkında bilgiler paylaşacağız.

Garanti Bankası, birçok akaryakıt istasyonu ile sürekli anlaşmalar yaparak kampanyalar düzenlemektedir. Öyle ki dünyanın ve Türkiye’nin en iyileri olarak bilinen Shell, Opet, Petrol Ofisi (PO), ve BP gibi akaryakıt firmaları ile farklı içeriklerde kampanyalar oluşturmaktadır.

Bonus Kart Shell 30 TL Bonus Kampanyası

Bonus üye işyeri olan herhangi bir Shell akaryakıt istasyonlarında yapacağınız 4 defalık 125 TL tutarında akaryakıt harcamaları karşılığında tam 30 TL değerinde bonus kazanabilirsiniz. Akaryakıt harcamanızı yapmadan önce mutlaka kampanyaya katılım göstermeniz gerekmektedir. Eğer kampanyaya Bonus Flaş uygulaması üzerinden katılırsanız 30 TL bonus, eğer SMS yolu ile katılırsanız 25 TL bonus kazanabilirsiniz.

Bonus Shell kampanyasının son tarihi 15 Eylül 2018’dir. 15 Eylül 2018’e kadar en az 4 defa 125 TL’lik harcama yapmanız gerekir. Bonus Shell kampanyasından kazandığım bonuslar ne zaman yüklenir sorusunun cevabı ise; 20 Eylül 2018 tarihidir. Tarafınıza tanımlanan bonus puanlarınızı 20 Eylül – 27 Eylül 2018 tarihleri arasında kullanabilirsiniz.

(Bu kampanya sayfası kampanyaların yenisi eklendikçe veya kampanya sona erdikçe güncellenmektedir.)

Son Güncellenme Tarihi: 30 Ağustos 2018

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here