Evde Çorap Paketleme işi | İŞKUR

17
336
işkur evde çorap paketleme işi veren firmalar

Eve ek gelir getirmek isteyen birçok ev hanımı veya günlerini evde geçiren yaşlılarımız, son günlerde popülerleşen evde ek iş ilanları sayesinde evde yapabilecekleri basit derecede işlere başvuru yaparak ev ekonomisine gayet iyi seviyede katkı sağlamaktadırlar. Teknik olarak kolay olan ancak sayı bakımından daha yüksek olan bu işler hem evde vaktinizi değerlendirme konusunda hem de maddi anlamda gelir elde etme anlamında yararlıdır. Evde ek iş olarak en popüler olan işlerden birisi de evde çorap paketleme işidir. Gelin birlikte işkur evde çorap paketleme işi veren firmalar ve iletişim telefon numaraları gibi irtibat bilgilerine bakalım.

İlk kez evde ek iş yapacaklar ilk aldıkları işlerinde kısmen zorlanabilirler. Yapacakları işin sayısı belli olduğundan ve yüksek sayıda olduğundan bir adapte olma süreci yaşanmaktadır. İŞKUR evde ek iş veren firmalar genellikle katlama, ayıklama, paketleme, sayma vb. şekillerde olan tekniği basit olan işler vermektedir. Bu işleri tamamladığınızda günlük 100 TL’ye kadar hatta daha fazla tutarda kazanç sağlama imkanız doğmaktadır.

Ekonomik açıdan milyonlarca kişinin zor zamanlar geçirdiği bugünlerde birçok kişi iş başvurusu yapmaktadır. Ancak birçok işyerleri de ekonomik sıkıntılardan dolayı işçi alımını durdurmak zorunda kalmıştır. Yine de işe gidemeyen ancak tüm gününü evde geçiren ev hanımlarımız için evde ek iş modellemesi ortaya çıkmıştır. Evde ek iş yapan kadınlarımızın eve katkıları ciddi oranda fazladır.

Evde Çorap Paketleme işi Veren Firmalar

Evde çorap paketleme işi genel hatları ile şu şekildedir; sitemizin yorum bölümü üzerinden başvurduğunuz veya çevrenizde ek iş veren herhangi bir çorap tekstil firması ile anlaşmanız gerekmektedir. Bu anlaşma sonrasında çorap firması size belirli bir sayıda çorap paketleme sayısı verir. Paketlenecek çorapların kendisini çorap paketi ile birlikte çoraplar sayılı bir biçimde tarafınıza bir şekilde teslim edilir. Bu işte dikkat edilmesi nokta çorap numaralarının aynı olmasında titiz olmaktır. Onun dışında çorapların eşini bulurken çuval içinde fazla sayıda çorap olduğu için zorlanma yaşayabilirsiniz. Ancak işkur evde çorap paketleme işi diğer evde yapılan ek işlere göre çok çok daha kolay bir iştir. Kazancı da diğer işlere nazaran daha iyidir.

Evde Çorap Paketleme işi Veren Firmalar Telefon Numaraları

Eğer siz de ev hanımı veya vaktinizin büyük bir kısmını evde geçiriyorsanız yazımızın en alt kısmında bulunan yorum bölümünü kullanarak yaşadığınız şehri, isminizi ve sizinle firmaların iletişim kurabilecekleri iletişim numaranızı yazarak başvuruda bulunabilir; evde çorap paketleme işi veren fabrikalar ve çorap firmalarının sizlerle irtibat kurmasını sağlayabilirsiniz.

Evde çorap paketleme işinin kazancı yani geliri nasıl sorusuna detaylı bir şekilde cevap verecek olursak şöyledir; bu iş kolunda her sektörde olduğu gibi işçilere verilen ücret değişkenlik göstermektedir. Ancak genelleme yapacak olursak piyasa şartlarında tekstil firmaları bu işleri aylık olarak verirler ve ücret ödemeleri aynı yerleşik bir işte çalışır gibi aylık olarak yapılır. Evde çorap paketleme işinin maaşı 600 TL ile 1300 TL aralığında seyretmektedir. Bu çorap paketleme işine başvuru yapmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.

Arama Terimleri: evde çorap paketleme paketleme işi nasıl yapılır, evde çorap paketleme paketleme işinin parası, evde çorap paketleme paketleme işi hangi illerde, evde çorap paketleme paketleme işi zor mu, kimler evde çorap paketleme paketleme yapabilir, peçete halkası örnekleri, evde çorap paketleme paketleme tel no, evde çorap paketleme paketleme iletişim

17 YORUMLAR

  1. Merhabalar. Emekliyim. İstanbul Kartal da ikamet etmekteyim. Evde çorap katlama işine talibim. e_Mail daresime detaylı bilgi ve işe nasıl başlayabileceğim konusunda bilgi gönderilmesini rica ediyorum
    Saygılarımla.

  2. Evde çorap paketleme işi yaparım.4kisilik ekip kurabilirim bu işe çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olursanız sevinirim.izmit Derince de oturuyorum

  3. Merhabalar derya ben evde cocuklarıma harclik cıkarmak istiyorum avrupa yapasında oturuyorum bahcelievler 05323117983 yardimci olursaniz sevinirim

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here