Garanti Bonus Genç Kredi Kartı Ücretleri

0
999

Garanti Bankası, 18 ile 25 yaş arasında olan gençler için Bonus Genç isminde kredi kartı ürünü ile bilinmektedir. Pek çok üniversite öğrencisinin de kullanmış olduğu Bonus Genç kart kullanımı ülkemizde yüz binleri aşmış durumdadır. Bu yazımızda sizlere detaylı bir şekilde Garanti Bonus Genç kart ücretleri ve masrafları gibi bilgilerden detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.

Garanti Bonus Genç Kart Nedir?

Garanti Bonus Genç Kart Nedir?

Tüm Bonus kampanya ve fırsatlarından dilediğiniz gibi yararlanabildiğiniz Bonus Genç kredi kartı sayesinde pek çok ücret ve masraftan muaf olarak en avantajlı kredi kartı kullanımı sağlayabilirsiniz. Yaptığınız veya yapacağınız tüm harcamalardan Bonus kazanabildiğiniz gibi kazandığınız bonusları dilediğiniz gibi Garanti üye işyeri olan herhangi bir yerden dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

Bankkart Combo Özellikleri Nelerdir?

  • Garanti Bankası üye işyerlerinden yapacağınız harcamalarda bonus kazanabilirsiniz.
  • Bonus’un sunmuş olduğu tüm özel teklif ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.
  • Biriktirmiş olduğunuz tüm bonusları Garanti Bankası üyeiş yeri olan her yerde harcayabilirsiniz.
  • Garanti Bonus Genç Kart temassız ödeme özelliğine sahiptir, temassız ödeme özelliği sayesinde alışverişlerinizde şifre girmeden direkt kartınızı harcama yapacağınız işletmede bulunan POS cihazınıza okutarak temassız ödeme yapabilirsiniz.
  • Garanti Bonus Genç kredi kartı ile alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz.

Garanti Bonus Genç Kart Ücreti Ne Kadar?

Garanti Bankası, Bonus Genç kredi kartı ürünü kullanan tüm gençlerden herhangi bir kart ücreti talep etmemektedir. Bonus Genç Kart yıllık kart aidat ücreti ise yoktur. Tamamen ücretsiz olması ile oldukça rağbet gören Bonus Genç kredi kartınızı 25 yaşınıza kadar komisyonsuz, masrafsız ve ücretsiz bir şekilde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası Bonus Genç Kart Ücretleri

Her bankada olduğunun aksine Garanti Bankası, Bonus Genç kredi kartı ürününden herhangi bir B yıllık üyelik bedeli almamaktadır. İşte Garanti Bankası Bonus Genç Kart yıllık kart aidat ücretleri;

ÜrünKart ÜcretiYıllık Aidat ÜcretiYenileme Ücreti
Bonus Genç Kart0,00 TL0,00 TL0,00 TL

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here