Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Direk Bağlanma

0
915
Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Direk Bağlanma

1863 yılında Mithat Paşa öncülüğünde Osmanlı zamanında kurulan Ziraat Bankası, günümüzde Türkiye Cumhuriyeti’nin üç devlet bankasından biri olarak yer almaktadır. Ziraat Bankası, ülkemizde en çok müşteriye sahip olan banka olarak da bilinir. Bu yazımızda sizlere Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası ve 444 lü Ziraat Bankası çağrı merkezi numaralarından bahsedecek; Ziraat Bankası müşteri temsilcisine direk bağlanma yollarını açıklayacağız.

Bireysel, Girişimci ve Kurumsal ana başlıkları ile müşterilerine hizmet veren Ziraat Bankası’nın sunmuş olduğu tüm bankacılık hizmetleri şu şekildedir; Mevduat, Krediler, Kartlar, Ödemeler Hizmetler, Sigorta & Emeklilik, Yatırım, Başvurular, Üye İşyeri ve POS hizmetleri, Dış Ticaret, Nakit Yönetimi ve Tarım.

Ayrıca Ziraat Bankası ülkemizde yükseköğretim kurumlarında okuyan öğrencilere devlet tarafından tahsis edilen burs/kredi olan KYK yardımının ödemelerini ve ülkemizde emekli olan milyonlarca kişinin ödemelerini aktif bir şekilde yapmaktadır.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ziraat Bankası’nın 444 lü ve 0850 li iki farklı müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır. Bu numaraları arayarak Ziraat Bankası müşteri temsilcisine bağlanma işlemini gerçekleştirebilir; kayıp ve çalıntı kart işlemleri, banka hesap işlemleri, kredi kartı borç bilgisi öğrenme ve borç ödeme işlemleri, kart şifre işlemleri gibi işlemleri gerçekleştirebilir; istek, soru, öneri görüş ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 00 00
0850 220 00 00

Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Her banka müşteri hizmetlerinde olduğu gibi Ziraat Bankası müşteri hizmetlerinde de sesli yanıt sistemi bulunmaktadır. Bazı zamanlarda ise menü ile tuşlama işlemi olabilir. Eğer Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız sırası ile 1 – 6 – 0 rakamlarını tuşlayınız. Sistem sizi saniyeler içerisinde müşteri temsilcisine bağlayacaktır.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here